O NAS

SOFIA EUROINVEST

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie projektowania procesów szkoleniowych. Oferujemy szkolenia specjalistyczne z różnych sektorów, co jest możliwe dzięki stałej współpracy z najlepszymi trenerami w swoich dziedzinach. Szkolimy pracowników, kadrę menadżerską, właścicieli w ramach szkoleń językowych, menedżerskich, sprzedażowych, kompetencyjnych, beauty, z branży spożywczej, motoryzacyjnej, budowlanej, księgowo-rachunkowej.

FUNDUSZE UNIJNE

SOFIA EuroInvest Magdalena Nowacka dysponuje szeroką wiedzą z zakresu funduszy unijnych, zdobytą podczas wieloletniej pracy związanej z realizacją projektów. Stale rozszerzamy swoje kompetencje w systemie szkoleń wewnętrznych, jak również certyfikowanych przez zewnętrzne instytucje szkoleniowe. Z własnego doświadczenia wiemy, jak ważne jest dzielenie się wiedzą w sposób rzetelny, przejrzysty, a przede wszystkim w atmosferze wzajemnego poszanowania i zrozumienia.


Odezwij się do nas, a my dopasujemy program szkoleniowy pod Twoją branżę. O WYSOKIEJ JAKOŚCI NASZYCH SZKOLEŃ ŚWIADCZY CERTYFIKAT ISO 9001:2015
Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte, dla danego podmiotu oraz łączone – wartością dodaną jest wymiana doświadczeń, poszerzenie horyzontów na nowe branże oraz poznanie nowych ludzi – wymiana kontaktów.
Wyszukujemy optymalnych opcji finansowania: Krajowy Fundusz Szkoleniowy, Baza Usług Rozwojowych i inne.

 

Skip to content